- ELECTRICAL
- Γείωση - Αντικεραυνική Προστασία
- Ράβδοι Γείωσης & Εξαρτήματα
- Brand
- Eurolamp
- ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 48 ΘΕΣΕΩΝ (1006.48)

3-10 Days
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 48 ΘΕΣΕΩΝ (1006.48)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31907
27.85€
Ex Tax: 27.85€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 48 ΘΕΣΕΩΝ (1006.48)
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,470kg |
| Μήκος | 20mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1006.48 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 15mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 200mm |
